plakat_strona.jpg

AKTUALNOŚCI:

• Wiktoria Babiś  zakwalifikowana do wystawy XXIII Międzynarodowego Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży - Toruń 2023
  • Dagmara Paradowska laureatka konkursu "Interpretacja Plastyczna znanych cytatów z twórczości Aleksandra Fredry"
  • Filip Łuc -zakwalifikowany do wystawy 12. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w Humenné
  • Yelizaveta Senkir -zakwalifikowany do wystawy 12. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w Humenné
  • Helena Stochła -zakwalifikowany do wystawy 12. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w Humenné

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Warsztaty Plastyczne „Młodego Twórcy” jest młody warsztatem działającym od lutego 2022 roku. Podczas zajęć dzieci i młodzież poznają różne techniki plastyczne i posługują się różnymi materiałami. Za nami już pierwsze kroki w druku transferowym, szyciu, grafice warsztatowej, rysunku, malarstwie, rzeźbie z masy papierowej. Młodzi Twórcy są uwrażliwiani na otaczające nas piękno, zmiany pór roku,  biorą czynny udział w konkursach. Raz w roku uczestniczą w wystawie podsumowującej roczną prace na warsztatach. Czas wakacji jest czasem odpoczynku, inspiracji, i zebrania sił na nowy sezon.

Plan zajęć: październik-maj

WTOREK:

I GRUPA 15:00-16:15

II GRUPA 16:45-18.00

Instruktor: Sylwia Cwynar

„W pracy z dziećmi i młodzieżą dziele się doświadczeniem zdobytym w szkole i na uczelniach artystycznych, jednocześnie poszukuję nowych technik, które rozwijały by wrażliwość Młodych Twórców. Zapraszam osoby chcące poznawać różne techniki a w efekcie rozwijać swoją kreatywności.”

Sylwia

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

2024

Nikola Narożnowska -  XVIII Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Wielkanocne Tradycje” (nagroda)
Yaryna Dziumakowska -  XVIII Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Wielkanocne Tradycje” (wyróżnienie)

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

2023

-Wiktoria Babiś -  XVII Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Wielkanocne Tradycje” (nagroda)

-Helena Stochła - „Sacrum w literaturze i sztuce” (wyróżnienie)

pobrane.png