Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520

• "PATRZ! SZEROKO" – Spotkania z Obrazem Świata

W październiku i listopadzie zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na festiwal „PATRZ! SZEROKO” – Spotkania z Obrazem Świata – Przemyśl 2017. Jest to cykl otwartych projekcji filmów o fotografii, których celem jest budowanie wrażliwości, otwartości i umiejętności świadomego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości.

• Europejski Festiwal Filmowy "INTEGRACJA TY I JA"

6 i 7 września zapraszamy do kina Centrum na Europejski Festiwal Filmowy „INTEGRACJA TY I JA”, czyli 8 niezwykłych filmów dokumentalnych z całego świata, przybliżających z czym osoby niepełnosprawne zmagają się w różnej od polskiej rzeczywistości oraz jak funkcjonują na różnych kontynentach i krajach pojęcia integracja, bariery, tolerancja. Wstęp wolny (wejściówki do odbioru w kasie CK).

• 11. Festiwal Kina Niezależnego CK OFF za nami

26 i 27 maja po raz jedenasty w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się CK OFF - Festiwal Kina Niezależnego. Na dużym ekranie przez dwa dni zobaczyliśmy kilkanaście bardzo interesujących propozycji.

• Dzień Dziecka w kinie Centrum

1 czerwca zapraszamy do kina Centrum na Dzień Dziecka.

• 11. Festiwal Kina Niezależnego CK OFF

26 i 27 maja po raz jedenasty w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbędzie się CK OFF - Festiwal Kina Niezależnego. Na dużym ekranie przez dwa dni zobaczymy kilkanaście bardzo interesujących propozycji. Odbędzie się też specjalny pokaz retrospektywny festiwalu dla szkół wraz z prelekcją. Celem Festiwalu Kina Niezależnego "CK OFF" jest popularyzacja sztuki filmowej, promowanie twórczości niezależnej i miasta Przemyśla.

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

Zakupu biletów można dokonywać poprzez system ekobilet.

PLAN KINA

Copyright © 2015 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka