• Slider 228
  • Slider 198
  • Slider 232
  • Slider 227
  • Slider 108

Kontakt

Centrum Kulturalne w Przemyślu

ul. Stanisława Konarskiego 9
37-700 Przemyśl

tel./fax 16 678 20 09
email: ck@ck.przemysl.pl

NIP: 795-21-24-902
REGON: 650953538

Konto Bankowe:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy o/Przemyśl
27 8642 1155 2015 1502 4255 0001

* * * * *

 Dyrektor: Janusz Czarski

tel. 16 678 20 09
e-mail: j.czarski@ck.przemysl.pl

 
Zastępca Dyrektora: Janusz Zapotocki
tel. 16 678 20 09
e-mail: j.zapotocki@ck.przemysl.pl


Sekretariat
Specjalista ds. Organizacji Pracy Sekretariatu i Kadr: Anna Zych-Niżnik
tel. 16 678 20 09
e-mail: ck@ck.przemysl.pl
e-mail: kadry@ck.przemysl.pl

 

Dział Organizacji Działalności Artystycznej
Kierownik: Krystyna Juźwińska
tel. 16 678 20 09 w. 500
e-mail: artystyczny@ck.przemysl.pl

Dział Organizacji i Obsługi Imprez
Kierownik: Kazimierz Łysy
Kino "Centrum"
tel. 16 678 20 09 w. 510
e-mail: imprezy@ck.przemysl.pl, kino@ck.przemysl.pl

 

Dział Informacyjno - Metodyczny
Kierownik: Agata Hemon
tel. 16 678 20 09 w. 534
e-mail: informacyjny@ck.przemysl.pl, a.hemon@ck.przemysl.pl

 

Dział Księgowości
Główny Księgowy: Magdalena Grygowicz
tel. 16 678 20 09 w. 410
e-mail: ksiegowosc@ck.przemysl.pl
Dział Administracji
Kierownik: Paweł Ciempka
tel. 16 678 20 09 w. 300
e-mail: administracja@ck.przemysl.pl

 

MAPA GOOGLE
Formularz kontaktowy
(wymagane)
(wymagane)
(wymagane)
(wymagane)
 
Copyright © 2015 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone