Przedstawiamy skład Jury tegorocznej edycji Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF!

Sobotnie pokazy konkursowe, które rozpoczną się o godzinie 16.00, oceni trzyosobowe Jury:

eg.png

Eliasz Gramont (ur. w 1982 w Nowej Soli nad środkową Odrą) – skrzypek, geograf i bibliotekarz z wykształcenia, a bębniarz i aktor z zamiłowania. Do tego maniak science-fiction, filmów, komiksów, książek i płyt CD (niektóre z tych rzeczy kolekcjonuje do przesady). Nie może żyć bez gór i nie urodziłby się, gdyby nie teatr Terminus A Quo. Jest współorganizatorem nowosolskiej imprezy Solanin Film Festiwal od początku istnienia imprezy, która zeszłego lata miała swoją 15 edycję. Był dyrektorem festiwalu w 2019 r.

kd.jpg

Kamil Dobrowolski - studiował aktorstwo na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył 6 modułów kursu Laboratorium Meisnera w Warszawie. Uczestniczył w warsztatach pracy nad sceną z Simonem Furness'em w technice Meisnera .

Aktor. Pracuje w Teatrze Maska w Rzeszowie. Związany z Polskim Radiem Rzeszów – usłyszycie Go w słuchowiskach radiowych. Na srebrnym ekranie debiutował rolą kapo Mietka w nagrodzonym Grand Prix w Cannes i Oskarem filmie „Syn Szawła” reż. Laszlo Nemesa.

Instruktor aktorstwa. Prowadzi warsztaty, reżyseruje spektakle amatorskie w różnych grupach wiekowych.

Z edukacją związany od 12 lat. W roli instruktora aktorstwa ewoluował wielokrotnie. Rozwijał swoje aktorskie i pedagogiczne umiejętności, prowadząc liczne warsztaty i reżyserując spektakle amatorskie w różnych grupach wiekowych. Od niedawna jest też instruktorem w Laboratorium Meisnera w Warszawie.

nz.jpg

Natalia Zduń - aktorka związana z teatrem „Maska” od 2011r. Współpracuje z prywatnym teatrem BO TAK z Rzeszowa i kieleckim teatrem TeTaTeT. Jest również członkiem rzeszowskiego stowarzyszenia twórczego SZTUK PUK SZTUKA.
Poza teatrem nagrywa audiobooki, audycje i słuchowiska radiowe, grała w kilku teledyskach i produkcjach telewizyjnych. Jest wokalistką w projekcie WOJTUSIOWA IZBA stworzonym przez rzeszowskich muzyków.
Prowadzi warsztaty teatralno-sensoryczne połączone ze ścieżką sensoryczną.

Z Natalią, Kamilem i Eliaszem spotkamy się w sobotę, 28 października.

Start: 16.00

Bilety: 10 zł

Prezentujemy oficjalny plakat 17. edycji naszego Festiwalu!

Autorem plakatu i koncepcji graficznej tegorocznej edycji CK OFF jest Paweł Olchowy. Przemyślanin,

student grafiki Instytutu Sztuki i Designu krakowskiego Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej.

ck_off_2023.jpg